ez baccarat commerce casino limits play slots machine free online poker switzerland downstream casino jackpot winners free slot machine games 888

“Bravo Lab”, kështu e falenderojnë qytetarët Labinot Tahirin që mblodhi para për të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj

Këngëtari dhe humanisti, Labinot Tahiri ka shpërdarë një fotografi ku shihet vendi ku ai ka mbledhur paratë për të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj.

Tek ai vend në borë shkruhet “BRAVO LAB”, përcjellë Gazeta Blic.

Labinot Tahiri për disa ditë kishte mbledhur para për shërimin e të lënduarve nga shpërthimi në Ferizaj, ku kishte arritur që për ta të mbledhte afro 100 mijë euro.

E për “bravon” që shihet në fotografi, Labi thotë se ju takon qytetarëve që nuk i kanë lënë vet.

Postimi i tij i plotë:

Mirëmengjesi??
Kush do që e ka bërë këtë ,faleminderit?
Kjo bravo ju takon edhe qytetarêve që nuk na lan vetë, as në borë dhe as në shi.❤️?
Zoti ju bekoftë e paqit një vikend të mirë??????
Labi Kosovë e Shqipërisë

Read Previous

Labinot Tahiri grumbullon 70 mijë euro për dy të lënduarit në shpërthimin e Ferizajt

Read Next

Labinot Tahiri për 22 vjetorin e masakrës së Reçakut: Kujto dhe mos harro se nga cila rrugë erdhi Liria

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RSS
Follow by Email