play governor of poker 2 free online how to choose slot machine in casino can you play online poker for money online poker in ny tv online poker online poker games to play for free google bendy and the ink machine games
  1. Home
  2. Fondacioni

Category: Fondacioni

Labinot Tahiri ndan 3000 euro për klubin e Futbollit të Ferizajt: Ngjalluni se kultura dhe sporti mbajnë shtetin në këmbë

Labinot Tahiri ndan 3000 euro për klubin e Futbollit të Ferizajt: Ngjalluni se kultura dhe sporti mbajnë shtetin në këmbë

Skuadra e Ferizajt vazhdon të mbetet në një situatë të rënduar financiare. Këtë e kishte konfirmuar më herët edhe klubi përmes një reagimi në “Facebook”, derisa ka konstatuar se skuadra nuk ka marrë paga për…

Read More
“Donacioni i radhës”, Labinot Tahiri dhuron 10.000 euro grave të veja të Krushes së Madhe

“Donacioni i radhës”, Labinot Tahiri dhuron 10.000 euro grave të veja të Krushes së Madhe

Për nder të pavarësisë së Kosovës, humanisti Labinot Tahiri ka vendsour të bëjë një donacion prej 10.000 eurosh për gratë e veja të Krushës së Madhe. Arsye e këtij donacioni, Labi thotë se është përkrahje…

Read More
Labinot Tahiri përsëri me gjest human: Nga 2000€ për fondet e çlirimtarëve!

Labinot Tahiri përsëri me gjest human: Nga 2000€ për fondet e çlirimtarëve!

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, vazhdon të jetë shumë i dashur për publikun shqiptar. Sot Labinot Tahiri prap bëri nje gjest shumë të madh human,siç e dim të gjithë kohëve të fundit asnjëherë nuk pushoi…

Read More
“Bravo Lab”, kështu e falenderojnë qytetarët Labinot Tahirin që mblodhi para për të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj

“Bravo Lab”, kështu e falenderojnë qytetarët Labinot Tahirin që mblodhi para për të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj

Këngëtari dhe humanisti, Labinot Tahiri ka shpërdarë një fotografi ku shihet vendi ku ai ka mbledhur paratë për të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj. Tek ai vend në borë shkruhet “BRAVO LAB”, përcjellë Gazeta Blic.…

Read More
Labinot Tahiri grumbullon 70 mijë euro për dy të lënduarit në shpërthimin e Ferizajt

Labinot Tahiri grumbullon 70 mijë euro për dy të lënduarit në shpërthimin e Ferizajt

Vetëm gjatë ditës së sotme, Labinot Tahiri, ish-deputet i Kuvendit të Kosovës, grumbulloi 70 mijë euro bashkë me qytetarët në Ferizaj. Shpërthimi i bombolës së gazit në Ferizaj ka shkaktuar lëndimin e mbi 40 personave.…

Read More
RSS
Follow by Email