online poker game streaming fail jackpot wheel casino no deposit bonus codes movie jackpot party casino to new device the amazing pizza machine games slot machine odds by casino
  1. Home
  2. Labinot Tahiri

Category: Labinot Tahiri

Labi sot pati dy gëzime: Grumbulloi 90 mijë euro për Yvesen, vajzat e tij shpallet kampione në basketboll!

Labi sot pati dy gëzime: Grumbulloi 90 mijë euro për Yvesen, vajzat e tij shpallet kampione në basketboll!

Labi kishte dy gëzime sot, njëri ku Yvesa Salihajt iu janë mbledhur 90.000€ dhe tjetri, vazja e tij dhe shoqet e saj kanë fituar vendin e parë në garat e Basketbollit në Kosovë. Yvesa Salihaj…

Read More
Labinot Tahiri merr mirënjohje nga komuna e Kaçanikut, u ndihmoi në kohë pandemie!

Labinot Tahiri merr mirënjohje nga komuna e Kaçanikut, u ndihmoi në kohë pandemie!

Komuna e Kaçanikut ka nderuar me mirënjohje Fondacioni Humanitar “ Labinot Tahiri”. Ish-deputeti kishte ndihmuar këtë qytet historik me rastin e pandemisë. Kësisoj, kryetari i komunës Besim Ilazi në takimin që zhvilloi me humanistin Labinot…

Read More
Detajet më të reja nga jeta e Labinot Tahirit

Detajet më të reja nga jeta e Labinot Tahirit

Në Libero me Resul Sinanin, Labinot Tahiri shpalosi shumë të reja nga jeta e tij. Në linkun më poshtë mund ta ndiqni intervistën nga jeta e tij.

Read More
Ndahet nga jeta ikona e humorit, Rasim Thaqi – CIMA

Ndahet nga jeta ikona e humorit, Rasim Thaqi – CIMA

Ka ndërruar jetë në moshën 71 vjeçare aktori i shquar kosovar, Rasim Thaçi, për publikun i njohur si Cima. Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e aktorit, raporton rtv21.tv. Thaqi, ka disa ditë që…

Read More
Labinot Tahiri reagon pas vdekjes së Floriana Musliut

Labinot Tahiri reagon pas vdekjes së Floriana Musliut

Këngëtari dhe humanisti kosovar, Labinot Tahiri, ka reaguar me dhimbje pas lajmit për vdekjen e Floriana Musliut, vajzën për të cilën vetëm para pak ditësh nisi iniciativën për grumbullimin e mijëra eurove me qëllim të…

Read More
Labinot Tahiri: Dy të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj kanë dalur nga koma

Labinot Tahiri: Dy të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj kanë dalur nga koma

Këngëtari kosovar, Labinot Tahiri, ka treguar se dy personat e lënduar nga shpërthimi në Ferizaj, Fidan Gashi dhe Enver Xhokli kanë dalë nga gjendja e koma-s dhe se tashmë janë me vetëdije të plotë. Tahiri…

Read More
Labinot Tahiri thotë se nesër do të marrë vendim final në lidhje me zgjedhjet e 14 shkurtit

Labinot Tahiri thotë se nesër do të marrë vendim final në lidhje me zgjedhjet e 14 shkurtit

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës Kosova e Re, Labinot Tahiri, ka thënë se përgjatë ditës së nesërme do të merret vesh për cilin subjekt politik do të garojë në pozitën e…

Read More
Labinot Tahiri për 22 vjetorin e masakrës së Reçakut: Kujto dhe mos harro se nga cila rrugë erdhi Liria

Labinot Tahiri për 22 vjetorin e masakrës së Reçakut: Kujto dhe mos harro se nga cila rrugë erdhi Liria

Liderët e institucioneve të Kosovës dhe partive politike, kanë përkujtuar 22-vjetorin e masakrës së Reçakut, ku nga forcat serbe janë vrarë 44 civilë shqiptarë. Përveq tyre, edhe këngëtari njohur, Labinot Tahiri, përmes një postimi në…

Read More
“Bravo Lab”, kështu e falenderojnë qytetarët Labinot Tahirin që mblodhi para për të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj

“Bravo Lab”, kështu e falenderojnë qytetarët Labinot Tahirin që mblodhi para për të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj

Këngëtari dhe humanisti, Labinot Tahiri ka shpërdarë një fotografi ku shihet vendi ku ai ka mbledhur paratë për të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj. Tek ai vend në borë shkruhet “BRAVO LAB”, përcjellë Gazeta Blic.…

Read More
Reagon Labinot Tahiri ndaj shpërthimit në Ferizaj

Reagon Labinot Tahiri ndaj shpërthimit në Ferizaj

Një bombolë e gazit ka shpërthyer në një qendër tregatre në Ferizajt, duke bërë që të lëndohen 31 persona. Zëdhënësi i policisë në rajonin e Ferizajt, Emin Beqiri, konfirmoi për lajmi.net se shtatë prej të…

Read More
RSS
Follow by Email