natwest cash machine deposit panda slot machine games casino game jackpot party is it legal to play online poker for money in pa dean martin slot machine jackpot poker online usa real money

“Donacioni i radhës”, Labinot Tahiri dhuron 10.000 euro grave të veja të Krushes së Madhe

Për nder të pavarësisë së Kosovës, humanisti Labinot Tahiri ka vendsour të bëjë një donacion prej 10.000 eurosh për gratë e veja të Krushës së Madhe.

Arsye e këtij donacioni, Labi thotë se është përkrahje për punët që i bëjnë ato për t’i mbajtur familjet ku shumë fëmijë mbeten jetima pa baballarë, përcjellë Gazeta Blic.

“Tani , kur sot po festojmë ditën e Pavaresisë së KOSOVÊS, burrat e shumë grave të veja nga Krusha e madhe dhe në Kosovë, u vranë në luftên e fundit, nga masakrat e bêra prej duarve të ushtrisë kriminale të SERBISË.”, shkruan ai.

Postimi i tij i plotë:

 PËR NDERË TË PAVARESISË?
? DONACIONI I RADHËS 10.000€
10.000€ pêr gratë e veja të Krushës se madhe, si përkrahje për punet që ato i bëjnë për ti mbajtur familjet e tyre ku shumë fëmijë mbeten jetima pa baballarët e tyre!
Tani , kur sot po festojmë ditën e Pavaresisë së KOSOVÊS, burrat e shumë grave të veja nga Krusha e madhe dhe në Kosovë, u vranë në luftên e fundit, nga masakrat e bêra prej duarve të ushtrisë kriminale të SERBISË.
Nesêr do ti vizitojë , dhe do ta takojë zonjen Fahrie, kurse diten e marte do ti hedhim në llogarinë e shoqatës se tyre këto fonde!
Ju them të gjithave nënave dhe vajza shqiptare, do ta keni përkrahjen nga fondacioni ynë dhe duart e shqiptarëve gjithmonë.
Falenderojë të gjithë donatorët e Fondacionit.
Zoti ju bekoftë! ❤️?❤️
Me dashuri dhe respekt, Labinot Tahiri Kosovë e Shqipërisë.

Read Previous

Labinot Tahiri përsëri me gjest human: Nga 2000€ për fondet e çlirimtarëve!

Read Next

Labinot Tahiri ndan 3000 euro për klubin e Futbollit të Ferizajt: Ngjalluni se kultura dhe sporti mbajnë shtetin në këmbë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RSS
Follow by Email