pin ball machine and video games for sale in columbus oh play poker online for free no download no money live vs online poker play poker online no download baccarat casino odds us online real money poker sites worst day in online poker

Labinot Tahiri ndan 3000 euro për klubin e Futbollit të Ferizajt: Ngjalluni se kultura dhe sporti mbajnë shtetin në këmbë

Skuadra e Ferizajt vazhdon të mbetet në një situatë të rënduar financiare.

Këtë e kishte konfirmuar më herët edhe klubi përmes një reagimi në “Facebook”, derisa ka konstatuar se skuadra nuk ka marrë paga për një kohë mjaft të gjatë, shkruan GazetaBlic.

Ishtë këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, i cili përmes një postimi në rrjetet sociale bëri të ditur se ka ndarë 3000€ për klubin e Futbollit tē Ferizajt!

“Dua të ju them se klubi kishte mbetur pa asnje financë, dhe në lojen me POZHORANIN, nuk janë kushtet për të paguar as edhe mjekun i cili duhet të qêndrojë gjatë lojes, e imagjinoni në borgjet që ia ka si klub, ku mund ti humb edhe pikët nga Federata e Futbollit!!!!”, shkroi Labi./GazetaBlic/

Read Previous

“Donacioni i radhës”, Labinot Tahiri dhuron 10.000 euro grave të veja të Krushes së Madhe

Read Next

Ndahet nga jeta ikona e humorit, Rasim Thaqi – CIMA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RSS
Follow by Email