free online poker website casino in ny state that had a false win on a machine odds of hitting a jackpot on slots casino slot machine with bonus games poker machine to arvade machine

Labinot Tahiri përsëri me gjest human: Nga 2000€ për fondet e çlirimtarëve!

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, vazhdon të jetë shumë i dashur për publikun shqiptar.

Sot Labinot Tahiri prap bëri nje gjest shumë të madh human,siç e dim të gjithë kohëve të fundit asnjëherë nuk pushoi me humanizmin e tij sidomos ne kohën e pandemis, shkruan GazetaBlic.

Ai përmes një postimi në rrjetin social Facebook e bëri të ditur se do ti deponojë në fondin e çlirimtarëve nga 2000€ .

Pra për Hashim Thaqin, Jakup Krasniqin, Rexhep Selimin, Kadri Veselin, Nasim Haradinaj dhe Hysni Gucatin./GazetaBlic/

Read Previous

Labinot Tahiri reagon pas vdekjes së Floriana Musliut

Read Next

“Donacioni i radhës”, Labinot Tahiri dhuron 10.000 euro grave të veja të Krushes së Madhe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RSS
Follow by Email