online poker us sites machines with highest odds of getting big jackpot at live casino cash register machine games jackpot party casino hack pf percentage poker online baccarat casino game strategy

Ndahet nga jeta ikona e humorit, Rasim Thaqi – CIMA

Ka ndërruar jetë në moshën 71 vjeçare aktori i shquar kosovar, Rasim Thaçi, për publikun i njohur si Cima.

Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e aktorit, raporton rtv21.tv.

Thaqi, ka disa ditë që ishte duke vuajtur nga infektimi me Covid-19. Ai po ashtu ishte i shtrirë në Klinikën Infektive.

Ditë më parë, gjendja e tij shëndetësore ishte e përkeqësuar. Madje, vajza e Cimës, artistja Adelina Thaqi, pati publikuar një status në llogarinë e saj të Facebook-ut, me anë të së cilit kërkonte gjak për të atin e saj.

Rasim Thaçi apo ashtu siq publiku preferonte ta quaj, Cima, do të mbetët në kujtesë për veprimtarinë e tij të gjerë artistike, veçanërisht në fushën e komedisë.

burimi: albanianpost

Read Previous

Labinot Tahiri ndan 3000 euro për klubin e Futbollit të Ferizajt: Ngjalluni se kultura dhe sporti mbajnë shtetin në këmbë

Read Next

Detajet më të reja nga jeta e Labinot Tahirit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RSS
Follow by Email